Festiwal Nauki w GEN-ie

II MIEJSCE w „Konkursie na szkolne stanowisko, pokazy i prezentacje naukowe” w kategorii jasielskich szkół podstawowych.

Dzisiaj w Generatorze Nauki GEN odbył się Festiwal Nauki sciFestGEN#2, który przebiegał ekscytująco zarówno dla zespołów prezentujących eksperymenty jak również dla osób odwiedzających. Pokazom i prezentacjom naukowym przyglądali się uczniowie jasielskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Naszą szkołę prezentowali uczniowie w składzie: MARIA WANAT, ZUZANNA KRYGOWSKA, EMILIA WOLANIN, TYMEK GORCZYCA oraz IGOR WALOWSKI pod opieką pani Katarzyny Goleń.

Uczniowie prezentując doświadczenia z chemii, biologii, fizyki i robotyki wykazali się wysokim stopniem zorganizowania oraz wiedzy, co znacznie wpłynęło na popularność wśród odwiedzających.

Podziękowania należą się również pani Joannie Kurowskiej oraz pani Barbarze Czerneckiej za wkład pracy włożonej do zaprezentowania naszej szkoły.